Již sedmým rokem v řadě získalo Volvo Construction Equipment ocenění za nejvyšší udrženou hodnotu od EquipmentWatch. Ocenění za rok 2022 získalo Volvo EC380E v kategorii Velká pásová rýpadla a Volvo L250H v kategorii Velké kolové nakladače.

„Volvo se zavázalo navrhovat stroje, které si udrží vysokou hodnotu po celou dobu svého životního cyklu, včetně případů, kdy jsou majitelé připraveni je prodat za konkurenceschopnou cenu,“ říká Stephen Roy, prezident severoamerického regionu ve společnosti Volvo CE. “Oceňujeme, že EquipmentWatch oceňuje inovaci, která jde do našich strojů, a nabízí poznatky založené na datech pro podporu trhu zařízení.”

Bodování vybavení

EquipmentWatch zakládá svá ocenění na intenzivní analýze dat a hodnocení milionů hodnotových a nákladových datových bodů, přičemž její program ocenění slouží jako de facto nákupní průvodce pro toto odvětví. Označení Highest Retained Value označuje zařízení, které si po dobu pěti let do budoucna uchová nejvyšší procento své původní hodnoty. Kupující se mohou spolehnout na toto objektivní ověření, aby mohli s jistotou nakupovat vybavení.

Pásové rypadlo Volvo EC380 a kolový nakladač L250 mají konstrukce a svařování, které poskytují ideální pevnost a odolnost, díky čemuž vydrží déle i při práci na staveništích.

Volvo také integrovalo strojní technologii, která pomáhá jeho produktům zachovat si svou hodnotu. To zahrnuje ActiveCare Direct, pokročilý telematický systém, který poskytuje přehled o snížení spotřeby paliva, neplánované údržby, chyb operátora a nadměrného počtu hodin způsobených zbytečným volnoběhem.

Aby společnost Volvo podpořila dlouhou životnost svého vybavení a pomohla s hodnotou životního cyklu, nabízí majitelům strojů několik dalších služeb, včetně doživotní záruky na rám a konstrukci, záruky na účinnost paliva a programu Volvo Certified Used.

Avatar photo

Tomáš