Hyundai Construction Equipment Americas představí svůj kolový nakladač HL930A na stánku 1021 na letošním veletrhu SIMA (Snow & Ice Management Association) 23. a 24. června ve Wisconsin Center v Milwaukee.

Hyundai 130 k (97 kW), 2,5 cu. yd. Kolový nakladač HL930A bude vystaven se sněhovou frézou M700 MD Teamco Snowblast, oblíbeným příslušenstvím. HL930A je součástí pokročilé řady kolových nakladačů Hyundai řady A a je poháněn dieselovým motorem Cummins B4.5 Performance Series Tier IV Final/Stage 5 splňujícím emisní normy.

„Naši prodejci Hyundai umisťují mnoho kolových nakladačů komerčním dodavatelům, obcím a DOT, kteří mají vážné požadavky na odklízení sněhu,“ řekl Mike Ross, senior viceprezident CE Sales, Parts & Service, Hyundai Construction Equipment Americas.

„Stále znovu slýcháme od lidí, kteří používají naše nakladače Hyundai, jak oni a jejich lidé oceňují komfort a bezpečnostní prvky v kabině – vyhřívané vzduchové sedadlo pro jízdu, integrovaná zpětná kamera, přerušované stěrače, ovládání jízdy, balíček komplexního osvětlení. a více.”

Ross řekl, že prodejci Hyundai jsou vždy připraveni nabídnout doporučení pro zimní pneumatiky, vyhřívání nádrží a další funkce, které mohou usnadnit lepší zimní provoz, stejně jako příslušenství, které může zvýšit příležitost udržet stroje v provozu v letních měsících.

Kolové nakladače poskytují výkon, všestranný výkon

Kolové nakladače Hyundai řady A jsou vybaveny motory Cummins Performance Series s o 10 procent vyšším výkonem a o 20 procent vyšším točivým momentem než předchozí srovnatelné modely. Inovace Hyundai zahrnují přesný palubní systém vážení, jedinečný design lopaty pro lepší udržení nákladu a bezplatné pětileté používání mobilního systému dálkového ovládání Hyundai Hi-Mate.

2,5 cu. yd. Kolový nakladač Hyundai HL930A je poháněn hospodárným vznětovým motorem Cummins B4.5 Performance Series s výkonem 130 k (97 kW) splňujícím normu Tier IV Final/Stage 5. Tyto stroje mohou být vybaveny pluhy, sněhovými frézami a dalším příslušenstvím pro usnadnění operací odklízení sněhu na komerční úrovni.

Tomáš