Moderní vysokozdvižné vozíky mají v životě podniků velký význam. Na účinnosti těchto strojů závisí produktivita práce organizace a její příjmová část. V poslední době mnoho majitelů skladů a průmyslových sdružení přešlo na elektrický vysokozdvižný vozík z Číny. Jaké jsou hlavní vlastnosti tohoto zařízení?

Pohodlné elektrické paletové vozíky maximalizují výkon při manipulaci s materiálem uvnitř i venku s menším dopadem na životní prostředí. Třífázové motory bez škodlivých látek kombinují vysoký výkon s minimální spotřebou energie: nejčistší a nejúčinnější způsob přepravy zboží. Co se týče baterie, můžete si vybrat mezi inovativní lithium-iontovou technologií nebo tradičními olověnými bateriemi.

Manipulace s elektrickými vozíky z Číny ukazuje všechny své přednosti, zvláště když je ve skladu málo manévrovacího prostoru. Díky kompaktní konstrukci mohou tyto modely pracovat bez námahy i v úzkých uličkách. Tyto vozíky poskytují maximální výkon na rovných podlahách v interiéru, ale problém není ani venkovní použití.

Další výhoda: elektrické vysokozdvižné vozíky mohou díky svým stožárům dosáhnout na regály a uložit je ve značné výšce zdvihu. Nosnost v tomto případě dosahuje až 10 tun. Při každodenním používání mohou operátoři využívat i další funkce: tyto elektrické paletové vozíky poskytují větší pohodlí při sezení, výhled 360 stupňů a kompletní asistenční systémy, které chrání lidi, zboží a sklad.

Inovativní technologie třífázového proudu také poskytuje mnoho výhod. To umožňuje elektrickým vozíkům cítit se při jízdě dynamicky a dosahovat maximální ovladatelnosti i při velkém zatížení. Třífázové motory navíc vyžadují minimální údržbu, což snižuje provozní náklady.

Typ baterií, které mají být použity na elektrických nákladních vozidlech, závisí na konkrétních potřebách. Inovativní lithium-iontová technologie se vyznačuje rychlejším nabíjením a téměř žádnou údržbou. Navíc lithium-iontové baterie vydrží třikrát déle než tradiční baterie.

Avatar photo

Tomáš