Společnost CASE Construction Equipment vstupuje na trh mininakladačů na pásovém podvozku se stojícím strojem TL100 MTL, který je určen pro terénní úpravy, odstraňování stromů a další aplikace šetrné k trávníku.

Model TL100 od společnosti CASE Construction Equipment se může pochlubit jmenovitou provozní kapacitou 1 000 liber (35 % sklápěcího zatížení), je vybaven špičkovými funkcemi a nabízí všestrannou kompatibilitu s přídavnými zařízeními.

Podle Bradyho Lewise, produktového manažera společnosti CASE Construction Equipment:

“Vstupujeme na trh MTL se silou a zkušenostmi globálního výrobce plnohodnotných strojů, po důkladném výzkumu a inženýrské práci, abychom splnili požadavky krajinářů, dodavatelů služeb pro obytné domy, komunálních služeb, zemědělských podniků a půjčoven. Kompaktní rozměry, snadná přeprava a široká škála kompatibility přídavných zařízení činí z modelu TL100 dynamický přírůstek do naší produktové řady a sítě prodejců.”

Model CASE TL100, který se může pochlubit motorem o výkonu 25 koní, je vybaven hydraulickým pilotním ovládáním ve vzoru ISO a robustní přídavnou hydraulickou soustavou (13 GPM, 2 700 psi). Jeho přídavná zařízení se připojují prostřednictvím společného průmyslového rozhraní (CII), které je kompatibilní s většinou hlavních výrobců přídavných zařízení MTL.

Zcela nový model CASE TL100 nabízí volitelnou výbavu, jako je:

  • 14kolíkový přední elektrický konektor s hydraulickým okruhem vypouštění skříně,
  • více šířek rozchodu,
  • přídavná protizávaží,
  • ekologický hydraulický olej,
  • a různé varianty lžíce.

To umožňuje přizpůsobení na základě specifických požadavků a preferencí při práci.

Tomáš