Společnost MB Crusher představila na veletrhu bauma 2022 novou vycpávkovou lopatu MB-HDS220. Nová lopata váží jednu tunu a má nosnost 0,6 metru krychlového. Polstrovací lopata je vhodná pro nakladače a smykem řízené nakladače od 4,5 do 11 tun.

Nová polstrovací lopata MB Crusher MB-HDS220 je navržena tak, aby usnadnila práci, zkrátila dobu zpracování a ušetřila provozní náklady.

Velikost jeho vstupního otvoru – 2,20 metru – usnadňuje nakládání tím, že zajišťuje, že pásy nebo kola nosného stroje zůstanou čisté. Vstup stroje je navržen tak, aby rychle dopravil materiál k rotorům.

Údržba je ideální, když je mazání centralizováno a provádí se na místě, stejně jako u všech produktů MB Crusher.

Spojovací systém je navržen tak, aby umožňoval volnost pohybu pracovního stroje. Tento systém umožňuje ideální viditelnost opracovávaného materiálu na staveništi i mimo něj

Stejně jako u ostatních modelů HDS umožňuje MB-HDS-220 snadnou a přímou výměnu rotorů na místě operátorem. Různé druhy materiálu lze snadno a rychle zpracovat pomocí vycpávkové nádoby.

Nová polstrovací lopata MB-HDS je navržena a koncipována pro zahradnictví, terénní úpravy a městská staveniště. Pomáhá usnadnit práci na všech stavbách, kde je potřeba provzdušnit udusanou ornici – např. při úpravě zeleně, zahrady nebo záhonu; nebo když je potřeba rekultivovat a vyčistit půdu od různých demoličních sutí, kamenů nebo kořenů; nebo vybrat materiál pro zakrytí potrubí nebo výkopů a zhotovení podestýlky.

Tomáš